Stypendia dla młodych naukowców - XIX Zjazd PTBR

       Z przyjemnością informujemy, że Zarząd Główny PTBR przyznał środki na stypendia dla młodych naukowców pokrywające koszty udziału w XIX Zjeździe PTBR, który odbędzie się w Gliwicach w dniach 22-24 września br. Dostępne jest 10 stypendiów, które pokryją koszty rejestracji w Zjeździe oraz koszty noclegów w hotelu Instytutu Onkologii (lub innym wskazanym przez organizatorów).

       O przyznanie stypendium mogą ubiegać się osoby w wieku do 35 lat, które zamierzają przedstawić doniesienie naukowe na Zjeździe PTBR oraz są członkami Towarzystwa. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wniosku o przyznanie stypendium wraz z krótkim opisem własnych osiągnięć naukowych oraz streszczenia planowanego wystąpienia na Zjeździe (ustnego lub plakatowego) pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin składania zgłoszeń: do 25 maja 2022 r.

       Decyzję o przyznaniu stypendiów podejmie Komisja Nagród PTBR w terminie do 28 maja 2022 r. Zapraszamy do składania zgłoszeń.